עדויות לקוחות

עברנו תוכנית אימון מכירות וחווית לקוח מדוייקת ומחוברת לשטח באופן מלא. נהננו מהתהליך, שיפרנו שיטות עבודה וגדלנו בכל הפרמטרים של מכירות ושירות לקוחות.
יניב שלם, מנכל טויוטה
לא הרבה מומחים ונותני שירות אני יכל להגדיר כשותפים לדרך..כמו את חברת אלרו. תוכנית אימון המכירות והפיתוח העסקי של אלרו יוצאת דופן ורותמת את כל העובדים בחברה להצלחה. אנחנו מתרחבים ומגדילים את נתח השוק שלנו.
אורטל ארבל, מנכל חברת ארבל
הצוות של אלרו הצליחו להגדיל לנו ב- 100% את גיוס הכספים שלנו. כל המוקד עבד בחוכמה, עם חיוך והכי חשוב עם שיטת אלרו שעובדת! תודה רבה מכל הלב ויישר כח.
הרב שנאור ליברמן, רב בית חבד
הצוות אצלי גדול, וותיק, חושב שיודע הכל ורוצה תכלס.. שיטת המכירות של רוז'ה ואלרו עובדת. הצוות הגדיל מכירות בעשרות אחוזים, נהנה מהדרך וראה שהמגבלות נמצאות רק בראש.
דני בר, מנכל דרכים
סדנת המכירות של אלרו נתנה לי המון השראה למי שאני היום ולמי שאהיה בעתיד. הכלים שקיבלתי פשוט מדהימים ומגדילים לי את המכירות. אל תבזבזו זמן..ממליץ בחום.
טל פרחי, בעלים D.J Tal
אנשי המכירות נמצאים תחת לחץ ובשחיקה גדולה, הם לא אוהבים שמספרים להם סיפורים.. התהליך שביצענו עם אלרו ורוז'ה היה מובנה, מהיר וממוקד מאוד. למדנו והטמענו את השלבים והכלים הטובים ביותר שנתקלתי בהם לביצוע מכירה מוצלחת. זה פשוט עובד!
רויטל ירחי תירוש, מנהל המכירות ואולמות התצוגה – דלתות חמדיה
החוכמה איננה למכור בזול ולרדוף אחרי הלקוח.. אלא למכור במחיר הוגן, לתת שירות ראוי ולגרום ללקוח לרצות לקנות דווקא ממך. את כל זאת למדנו ועדיין לומדים מרוז'ה וצוות אלרו.
רפי ליאור, מנכל מזונית
צוות המכירות שלי תמיד חשב שהוא יודע הכל, היום הם מבינים שלא.. ושצריך ליווי של מקצוען. גדלנו ב- 60% בסגירת עסקאות.
אביתר בן שלום, מנכל אפק א.ר.מ.ע
הגדלנו את אחוזי הסגירה שלנו ב- 250% . למדנו בסדנה של רוז'ה שמכירות זה מדע מדוייק ושיטתי. השפה, השיטות ודרכי העבודה היחודיות של אלרו הוטמעו אצל כל צוות המכירות שלי. אנו מתרחבים, זה באמת עובד!
אמיר שמר , מנכל וטייס sky trek

לקוחות מספרים

בין לקוחותינו