החזון שלנו:

להיות השותף המרכזי של העסק, הארגון והפרט בהובלה לצמיחה וגידול בתחומי המכירות, השירות והניהול.

לעזור לאנשים, ארגונים ועסקים למכור ללא חשש, לתת שירות ולהרוויח יותר כסף. לממש את הפוטנציאל האישי והעסקי שלהם, להוות השראה ולחיות בעוצמה ועושר.

הידעת, כל אחד מאיתנו מבצע פעולת "מכירה-שיכנוע" לפחות 100 פעמים ביום.

אנו "מוכרים" לבן את הכריך לביה"ס עם חביתה ולא שוקולד, לבת הזוג שהגיע הזמן לרכוש רכב חדש שתמיד חלמתי עליו, "מוכרים "לבוס בעבודה"- מדוע המכירות לא יגדלו הרבעון.., מוכרים לחברים, מוכרים את עצמנו בראיון עבודה, את המיזם החדש שיזמנו וכן אנו כמובן מוכרים ללקוחות שלנו.

למעשה אנו כל הזמן מוכרים משהו למישהו.

בביה"ס (מיסודי ועד האוניברסיטה) לא מלמדים אותנו איך למכור- לשכנע ולתת שירות. לא מלמדים אותנו לתקשר נכון (ליצור Contact ו- Engagement ) לזהות צרכים של הצד השני, לנהל מו"מ, להתמודד עם התנגדויות, לזהות את הטיפוס ומה האופי וסגנון התקשורת שלו, לא מלמדים אותנו לבנות מערכת יחסים.

חשבו לרגע, לכמה בורות יכולתם לא ליפול? כמה תיסכולים, אכזבות ואי-הבנות יכלו בכלל לא לקרות ולהימנע אם היתם יודעים למכור ולשכנע היטב? וכן כמה כסף היתם עושים אם היתם יודעים למכור היטב.

אנו באלרו יודעים "שאנשים לא נולדים אנשי מכירות ושירות, אנשים לומדים לתת שירות ולהיות אנשי מכירות" רוז'ה הינב

מכירה ושירות של מוצר דורשת תקשורת, לתקשורת נידרשת שפה, לפיכך מכירות זו שפה.

אנו נהפוך את שפת המכירות שלך לשפת-אם!

זה לא משנה מה המקצוע שלך, בן אם אתה איש מכירות, מהנדס, אמן, עובד עירייה או קופ"ח, יזם, הורה, מורה, עסק גדול או קטן, זה לא משנה אם בתכונות האופי שלך אתה טיפוס משימתי או ידידותי, טיפוס אנליטי או מוחצן, אנו מחוייבים להפוך כל אדם וכל עסק וארגון שיהיו לו אנשי מכירות ושירות מצויינים.